Hjælp søges: Diverse, Have og Hus i Tjele

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Tjele:

  • profil billede
    Søren K.
    Fra Tjele
    Tømrer & Snedker : Uddannet tømre septemper 2021
  • profil billede
    Anders-Peter A.
    Fra Tjele
    Kvalitetsbevidst, ordentlighed er de dyder jeg arbejder under. Jeg går meget op i de opgaver jeg lø...
  • profil billede
    Ivik K.
    Fra Tjele
    Jeg er efterskole elev på Tjele efterskole Jeg er 16år gammel

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Annette P., Deleted D. og Deleted D. søger hjælp til husopgaver i Tjele

  • thumbnail
    vand løber ud af vaskemaskine
    Fra Annette P. (Tjele)
    Når min vaskemaskine vasker løber der vand ud på gulvet, og jeg har kontrolleret om det var filtere...
  • thumbnail
    Flytning af varmepumpe og service
    Fra Deleted D. (Tjele)
    Jeg har to ældre luft til luft varmepumper. Den ene virker ikke og skal pilles ned, Den anden skal ...
  • thumbnail
    Sildeben vinyl klikgulv
    Fra Deleted D. (Tjele)
    Små 100 kvm2 gulv (gulv er oprettet og klar til lægning) Regulært rum uden for mange forhindringer...

Jens Flink H., Elin N. og Hanne A. søger hjælp til haveopgaver i Tjele

  • thumbnail
    Snerydning af fortov - Kvorning
    Fra Jens Flink H. (Tjele)
    Snerydning af fortov ca 25 meter
  • thumbnail
    Plæneklipper
    Fra Elin N. (Tjele)
    Plæneklipper vil godt starte men vil ikke slå græsset Mærke Falke effekt 1800w 230v-50hz Er ca et ...
  • thumbnail
    Græs slåning
    Fra Hanne A. (Tjele)
    Fast ca. hver 14. dag i sommerhalvåret. Skal selv kunne medbringe plæneklipper. C. 1,5 time pr. gan...

Linette F., Urszula S. og Linette F. søger hjælp til diverse opgaver i Tjele

  • thumbnail
    Mekaniker hjælp
    Fra Linette F. (Tjele)
    Tandrem måske hoppet på vores Tiguan, efter At generatorrem sprang.. Vil gerne have tandrem tjekket...
  • thumbnail
    Udskiftning af accelerator
    Fra Urszula S. (Tjele)
    Har brug for nyt accelerator som skal købes
  • thumbnail
    Opsætning af troldtekt i Hall
    Fra Linette F. (Tjele)
    Der skal opsættes 16 kvm troldtekt i en Hall, altså med en skråvæg.. Og dertil skal der bores hulle...
Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand