Venetiansk vin til 30 kr. og Julius andebryst til 25 kr. - Se de lokale dagligvaretilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Tjele og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, LetKøb og Min Købmand.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Venetiansk vin til 30 kr.

DagliBrugsen tilbyder Ap Rosso, Bianco eller Rosato vin fra Italien til kun 30 kr. pr. flaske. Du sparer hele 39,95 kr. i forhold til før-prisen. Tilbuddet gælder fra fredag den 23. oktober til og med torsdag den 5. november.

LetKøb: Julius andebryst til 25 kr.

Hos LetKøb kan du få fingrene i Julius andebryst til en skarp pris på 25 kr. pr. stk. Bemærk, at der er tale om et begrænset parti, så det gælder om at være hurtig. Tilbuddet gælder fra mandag den 2. november til søndag den 15. november.

Min Købmand: Lurpak smør til 15 kr.

Min Købmand har et godt tilbud på Lurpak Saltet Smør eller Smørbar til kun 15 kr. pr. stk. Der er dog en begrænsning på 4 stk. pr. kunde pr. dag. Tilbuddet gælder fra fredag den 30. oktober til torsdag den 5. november.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.
Mest læste artikler