Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Tjele og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen og Min Købmand.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
DagliBrugsen: Spier PS vin til en skarp pris
DagliBrugsen tilbyder den sydafrikanske Spier PS vin til kun 40 kr. pr. flaske. Dette tilbud giver en besparelse på 79,95 kr. fra før-prisen på 119,95 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 21. november til torsdag den 4. december.
Min Købmand: Krebinetter af fjerkræ til kun 10 kr.
Hos Min Købmand kan du få en pakke krebinetter af fjerkræ (220 g) til kun 10 kr. pr. pakke. Dette tilbud er gyldigt fra fredag den 21. november til torsdag den 27. november.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.